GT Racing: Motor Academy

GT Racing: Motor Academy dla Java

Akademia szaleńczej jazdy na telefon Java

GT Racing: Motor Academy to wciągające wyścigi na telefony Nokia, Sony-Ericsson, Samsung i inne obsługujące technologię Java. Bardzo dobra grafika, wiele prawdziwych samochodów wyścigowych i realistyczne wrażenie prędkości to największe zalety... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo dobra grafika 3D
  • Ponad 20 prawdziwych sportowych samochodów
  • Realistyczne wrażenie prędkości

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

GT Racing: Motor Academy to wciągające wyścigi na telefony Nokia, Sony-Ericsson, Samsung i inne obsługujące technologię Java. Bardzo dobra grafika, wiele prawdziwych samochodów wyścigowych i realistyczne wrażenie prędkości to największe zalety gry.

GT Racing: Motor Academy zaskakuje od pierwszego wejrzenia bardzo dobrą grafiką. Oczywiście jak na standardy gier Java. Samochody nie są płaskie, kiedy skręcamy widzimy całkiem miły dla oka model 3D naszej wyścigówki. Gra zaskakuje pozytywnie również takimi małymi detalami jak liczba kolorów, na jakie możemy pomalować nasz samochód.

Twórcy GT Racing: Motor Academy uzyskali licencje na wykorzystanie prawdziwych marek i modeli samochodów. Dzięki temu nasze oczy cieszą takie wyścigowe samochody jak Dodge Viper ACR, czy Audi R8. Ścigamy się nimi na 10 różnorodnych torach. Dla pasjonatów sportów motorowych przewidziano możliwość prowadzenia samochodu w trybie widoku z kabiny. Potęguje on realizm rozgrywki, choć utrudnia zabawę. Coś za coś.

GT Racing: Motor Academy to bardzo dobrze wykonana, wciągająca i solidna gra. Pokazuje, że wyścigi na telefon Java mogą dobrze wyglądać i wciągać nie gorzej niż gry wyścigowe na Windows PC.

Najczęściej pobierane Wyścigi na java

GT Racing: Motor Academy

Download

GT Racing: Motor Academy 1.0

Opinie użytkowników o GT Racing: Motor Academy

Sponsorowany×